Tvorba webových stránek

Kdo dnes neprezentuje svou firmu na internetu, ten pro moderní dobu jako by nebyl. Firma bez internetových stránek pro polovinu zákazníků vůbec neexistuje. Dnešní hektická doba nedovoluje obcházet jednotlivé obchody a tam z prodávajícího dolovat informace o daném výrobku. A proč taky když vše podstatné najdete na webu.

Pokud poskytujete služby zapomeňte na představu sekretářky držící zlaté stránky, která usilovně hledá firmu, zajišťující úklid kanceláří nebo firmu schopnou vyhotovit stavební dokumentaci. Tato moderní žena usedne k PC a přes internet si pomocí parametrů najde nejbližší firmu, kterou potřebuje. Následně se podívá na internetovou prezentaci, zjistí co konkrétně Vaše firma nabízí, jaké má reference a případně odešle objednávku na Vaše služby. Pokud nemáte své internetové stránky, poohlédne se po někom, kdo tuto možnost nabízí.

Pokud produkujete zajímavý výrobek, je internet ideální médium pro prezentaci Vašeho zboží. Od dokonalého a fundovaného popisu, přes nákresy a fotografie, až po videoprezentaci. Zákazník má vše jak na dlani. Zjistí si o Vašem výrobku naprosto vše, prohlédne si fotografie a pokud má zájem, okamžitě odešle objednávku. Nepotřebujete ani prodavače ani kamenný obchod a přesto prodáváte.

Základní internetové stránky pořídíte již velmi levně, takže pokud chcete aby se o Vás svět dozvěděl, zavolejte nám a budete mít svůj vlastní informační kanál v podobě internetových stránek.


Služby hostingu a doménového administratora

Pro úspěšné nasazení Vaší nové prezentace je potřeba vlastní doména a prostor, kde bude prezentace uložena. Obě tyto služby nabízíme.

Hosting poskytujeme na vlastních strojích a vlastní konektivitě. Nabízíme jako hostování samotné WWW prezentace, tak i v kombinaci s e-mailovým hostingem. Vše velmi cenově výhodně. Samozřejmostí je i hosting databáze (MySQL, PostgreSQL). Webová prezentace, maily i databáze jsou pravidelně zálohovány.

Doménu Vám nejen zaregistrujeme, ale i dále hlídáme její expiraci a spravujeme nastavení DNS záznamů.