Opravy PC a notebooků

Váš nefunkční notebook nebo stolní PC dokážeme rychle opravit, nezáleží zda selhal hardware nebo software. Závadu diagnostikujeme, určíme přibližnou cenu opravy a po schválení odstraníme. Opravit jde téměř vše, jen se může stát že cena opravy by přesahovala užitnou hodnotu počítače (vzhledem ke stáří stroje a ceně náhradních komponentů). V tom případě zachráníme vaše data z HDD, vypálíme je na DVD a navrhneme řešení pomocí repasovaných počítačů, či nové sestavy na míru.


Odvirování

Každý z nás už se setkal s počítačovým virem - jedná o program napsaný za jediným účelem: profitovat na váš úkor. Klasický virus dnes tvoří jen zlomek nebezpečí, běžné jsou trojské koně, které na dálku ovládají váš počítač a dovolují útočníkům rozesílat nevyžádanou poštu (spam) z vašeho PC, prohlížet obsah vašeho disku nebo monitorovat jaké heslo a kam zadáváte. Dále existují programy typu spyware, advare, malware nebo rootkit.

Pokud lze na Vašem PC pozorovat následující příznaky: výrazné zpomalení, neustálá komunikace přes internet, nestandardní chování, nesmyslné hlášky nebo samovolné vypínání, pak jste s nejvyšší pravděpodobností nakaženi škodlivým softwarem.


Stavba PC na zakázku

Kouzlo PC sestaveného na zakázku je, že skladba komponentů přesně odpovídá účelu užití PC. Neplatíte zbytečnosti které stejně nakonec nemůžete využít. Kancelářské PC například nepotřebuje samostatnou grafickou kartu a výkonný zdroj. Jsou to finance, které se dají využít jinde a efektivněji.

Stroje, které lze zakoupit v řetězcích jsou jakési hybridy, dělají vše ale nic pořádně. Pokud potřebujete levné PC do kanceláře, nebo herní stroj který s přehledem zvládne nejnovější hru, kontaktujte nás a my vše zařídíme. Na naše sestavy dáváme standartně 2letou záruku.